Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чукв’янська громада» (код ЄДРПОУ: 04370350) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Чукв’янська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

Освіта

                   

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ  БЕРЕЗИНИ

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка

                           Упродовж березня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Чукв’янської ОТГ проведено заходи з нагоди вшанування пам’яті великого українського пророка, патріота України, громадського та політичного діяча, мислителя, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка :  

 

ШЕВЧЕНКОВА    ВЕСНА

                У Бережницькій СЗШ І ступеня було проведено свято «Шевченкова Весна». Його підготували учні 1-4 класів під керівництвом вчителя початкових класів Іванни Моренко. Активну участь у підготовці  свята взяли батьки. Учасники святкового дійства у костюмах весняних квітів артистично справилися зі своїми ролями. У їх виконанні звучали вірші Кобзаря та пісні на слова Тарасових творів. Затамувавши подих, усі присутні переглянули відео-презентацію «Тарас Шевченко - художник».

        

 

ТАРАС  ШЕВЧЕНКО - ДІТЯМ

                     Саме під такою назвою відбувся дитячий ранок у дошкільній групі Блажівського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Вихователь Мар’яна Гурин ознайомила дітей із постаттю видатного поета Т.Г.Шевченка, коротко розповіла їм про нелегкий життєвий і творчий шлях поета, про недовгі світлі дні його дитинства, запалила в душах малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря. Спільними зусиллями учасники виховного заходу виготовили аплікації до твору «Тече вода з-під явора…».

                   А учні 5-9 класів під керівництвом вчителя української мови Людмили Сікорської провели літературно-мистецьке свято «Об’єднаймося, брати мої !», лейтмотивом якого стали слова Ліни Костенко: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон».

 

ТАРАСОВИМИ СТЕЖКАМИ

                     Саме так називалася музично-літературна вистава, яку підготували учні Воле-Блажівської СЗШ І ступеня під керівництвом вчителів Наталії Пастух та Христини Кішки. У виконанні її учасників линули різножанрові номери: художнє читання поезій Тараса Шевченка та віршів про поета, театральні сценки з його життя, виконання пісень на слова Кобзаря і танців «Рушничок» та «Зоре моя вечірняя».

       

 

ХАЙ ПАЛАЄ СВІЧКА КОБЗАРЯ

                     Так називалося свято у Звірській СЗШ І-ІІ ступенів, яке під керівництвом педагога-організатора Марії Сало підготували школярі 5-9 класів. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово – слово великої й незгасної любові до свого народу та рідної землі – про це вели мову учасники святкового дійства.

ЙОМУ НЕ СУДИЛОСЬ ЗАБУТТЯ

         Шевченкове свято – це ще глибше пізнання, нове перечитування творів великого провісника долі України. Шевченківські березини у Чукв’янській СЗШ І-ІІІ ступенів розпочали учні 4–го класу (вч. Кунцик О.П.), а продовжили їх літературним міксом «Читаємо твори Шевченка» учні 7-11 –х класів (вчителі української мови Надулична О.Д., Васишак О.Д., Кульчицька О.М.).

 

                Від себе хочу додати, що всі ці виховні заходи були об’єднані єдиною спільною ідеєю – показати велич постаті Кобзаря, ще раз озвучити Тарасові мрії про кращу долю українського народу, про особисте людське щастя та про вічний спочинок на рідній землі…

 

                      Роман БОЙКО, заступник сільського голови Чукв’янської сільської ради                   

 

                               

                               ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ОСВІТЯН ЧУКВ'ЯНСЬКОЇ ОТГ

           22 лютого 2018 року на базі Чукв'янської СЗШ І-ІІІ ступенів проведено чергове засідання методичної ради освітян Чукв'янської об'єднаної територіальної громади. Підведено підсумки  методичної  роботи з педагогічними працівниками протягом першого та визначено завдання на другий семестр 2017/2018 н.р.

                           

                       Навчально-практичний семінар на тему "Інклюзивна освіта"

    

Інклюзивна освіта – перспектива нова.

Хоч різні можливості – рівні права!

Кожна дитина – це цілий світ,

Освіта, повага і рівність для всіх!

             Саме ці слова стали лейтмотивом проведеного 06 березня 2018 року на базі Бісковицької СЗШ І-ІІІ  ступенів навчально-практичного семінару на тему «Інклюзивна освіта. Психолого-соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи» для керівників і практичних психологів закладів загальної середньої освіти Бабинської, Бісковицької, Вільшаницької, Волебаранецької та Чукв’янської ОТГ.

             Цікавими та змістовними для учасників семінару були виступи-презентації «Психолого-соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами» та «Інклюзивна освіта – рівний доступ до якісної освіти», з якими виступили відповідно завідувач кабінету практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної   освіти Приведа О.М. і методист  ЛОІППО  Солтис О.І.

             На соціально – педагогічні аспекти адаптації учнів в умовах інклюзивного навчання наголосив у своєму виступі заступник сільського голови Вільшаницької ОТГ, кандидат філософських наук Охріменко Л.В.

             А потім у жвавій дискусії були обговорені й інші питання, що стосуються організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

             Модератором цього заходу виступив заступник сільського голови Чукв’янської ОТГ Бойко Р.В., який при підведенні підсумків подякував усім за активну участь та зазначив, що у такому форматі в майбутньому варто проводити зустрічі й з інших питань діяльності.    

 

 

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано