Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чукв’янська громада» (код ЄДРПОУ: 04370350) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Чукв’янська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

Стали срібними призерами Спартакіади

Дата: 13.02.2018 12:35
Кількість переглядів: 611

Фото без опису                          Три роки поспіль команда шанувальників спорту Чукв’янської ОТГ бере участь у Традиційній спартакіаді Самбірщини ім. Ярослава Хомина серед команд місцевих рад. Якщо у 2016 році ми зайняли ІХ місце, то вже у Х Ювілейній спартакіаді 2017 року , зайнявши почесне шосте місце, взяли участь у «квітковій церемонії» нагородження. Саме тоді учасники змагань дали слово відшукати резерви і піднятися на п’єдестал пошани

На ХІ Традиційну спартакіаду Самбірщини ім. Ярослава Хомина серед команд місцевих рад, що проходила минулої суботи на базі Новокалинівського НВК, наша команда прибула під незмінним керівництвом в.о.старости Володимира Пукаляка. Взявши участь у всіх видах змагань, передбачених Положенням, спортовці дотримали слова й вперше стали срібними призерами Спартакіади. Особливо  хочеться  відзначити  ветеранів команди Мар’яна Кітика та Петра Комісара, які у змаганнях з шахів були другими, команду волейболістів (тренер Роман Вівчарчин, капітан Ігор Явірський), яка також фінішувала другою. Першість в особистому заліку у змаганнях з настільного тенісу вкотре тримав наш земляк Павло Івасик, а з армреслінгу Андрій Макар був третім.

За зайняте загальнокомандне ІІ місце спортовці  нашої громади нагороджені великим Кубком та грошовою  премією від спонсора ТзОВ «ЗАХІД-АГРО МХП». Кубками, пам’ятними медалями, грамотами РО ВФСТ «Колос» та цінними подарунками відзначені й переможці з окремих видів спорту.

Віриться, що і в майбутньому за підтримки сільського голови Василя Яніва, який всіляко сприяє розвитку спорту в громаді, наші спортсмени будуть радувати надійною грою та високими досягненнями.

Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису

Роман БОЙКО, заступник сільського голови  Чукв’янської сільської ради.

« повернутися

Веб-сайти для громад України - GROMADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для відділів освіти та освітніх закладів - OSV.ORG.UA Розробка офіційних сайтів державним організаціям

офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам